Büroteks gelişen teknolojinin nefesini soluyan ve müşterilerine, sürekli yenilikçi çözümler sunan bir  kuruluştur ve 1992 yılında küçük bir işletme olarak başlamış olan iş hayatı bugün 25 yıllık  bilgi birikim tecrübe ile birlikte bizi değerli kılan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla devam etmektedir.

Kuruluşumuzun gerçek odak noktası olarak doğru zaman, yer ve iş modeli ile sahip olduğumuz tüm birikimi doğru şekillendirerek Denizli ve civar illere hem kaliteli hemde ekonomik ve hızlı çözümler sunmak için çalışıyoruz. Şirketimiz delikliçınar şubesinde dijital baskı , plan kopya, kırtasiye ve promosyon hizmetleri izmir asfaltı üzeri sümer şubesinde totem, tabela, araç kaplama, branda folyo baskı hizmetleri Saltak caddesi şubesinde dijital baskı makinaları satış , servis, kiralama hizmetleri vermektedir.

Büroteks olarak ihtiyacınız olan her türlü dijital baskı, büro makinaları ve açık hava reklam çözümleri çeşitlerinin kurumsal imajınızı ne kadar güçlü kılabileceğini biliyoruz ve sizi bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek öğrenen ve sürekli gelişen "Digital Baskı, Buro Makineleri, Açıkhava Reklamcılığı" firması olarak tüm paylaşımlarımızın kurumsal kimlik ve markalaşma süreçlerinde ki güvenebileceği tek odak noktası olmak.

Misyonumuz

Siz değerli paydaşlarımız ile ilişkilerimizde; kaliteden, profesyonellikten ve inovatif yaklaşımlardan ödün vermeden, karşılıklı güven içerisinde idame ettirebilmek aynı zamanda devamlılığını sağlayabilmek için sürekli olarak kendimizi yenileyeceiz.

İlkemiz

Müşteri odakliı yenilikçi çözümler üreterek, reklam maliyetlerini minimize edip görsel iletişim verimliliğini artırarak tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır

Neler Yapıyoruz?

Yılların deneyimini günümüz teknoloji ve profesyonel ekibi ile irleştirerek siz değerli firmaların kurumsal kimlik yapılanmasına yönelik stratejiler geliştirmekteyiz. Hayal ettiğiniz projeler hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz.

PLANLI ÇALIŞIYORUZ

Müşterilerimizi iyi anlıyor ve planlı çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında işimizi sonuçlandırıyoruz.

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Kurumunuz veya İşletmenizin baskı çözümlerindeki makina ihtiyacını doğru tespitlerde edip, bu minvalde sizlere sorun değil çözüm üretiyoruz.

DENEYİMLİYİZ

Her başarılı projenin ardında, doğru planlama, doğru çözümler üretme ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme ve en nihayetinde işletme maliyetlerini minimuma indirgemekı gerekmektedir.

ARAŞTIRIYORUZ

Yaptığımız iş ve sunmuş olduğumuz çözümler; kurumunuzun, işletmenizin baskı çözümlerindeki en doğru makina ve teçhizatı sunmak yalnızca uzman ve profesyonel bir firma ile mümkündür. Bu sebepten ötürü Büroteks yeni teknolojilik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

TEDARİKÇİLERİMİZ